ADAMER

Çalışanlarımız TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitim belgesi eğitimine katılmış olup en az 10 yıllık mesleki tecrübesi olan uzmanlardan müteşekkildir.  İşletmemiz merkezi Mersin ilinde olup ayrıca İstanbul, Adana, İskenderun ve Gaziantep illerinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Gümrük işlemlerini teknolojinin gelişmesi ile çağın getirdiği yenilikleri hizmetimize yansıtarak hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek. Bilgi, birikim ve görgümüz ile öne çıkmak kalitede, hizmette en iyisi olmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ana hedefimizdir.

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimize en gelişmiş teknolojiyi kullanıp kanuni hak ve menfaatlerini koruyarak gecikmeye mahal vermeksizin en kısa zamanda gümrük işlemlerini sonuçlandırmaktır.

Operasyon;

Beyannamenin operasyon yönetmenleri tarafından hazırlanması ile bilgiler Elektronik Veri Transferi (EDİ) sistemi ile gümrük idarelerine online ulaştırılmaktadır. Gümrük idarelerindeki personelimiz beyanname tescil ve diğer gümrükleme işlemlerini en seri ve güvenilir şekilde yürütür ve işlemi sonuçlandırır. Son aşamada eşyanın güvenilir bir şekilde ve programa uygun olarak mal sahibinin adresine sevk edilmesi sağlanır.


Verdiğimiz Hizmetler;

 • İthalat öncesi mevzuat incelemesi ve maliyet analizlerinin yapılması
 • İthalat sırasında banka ilişkilerinin yürütülmesi
 • İhracat aşamasında gerekli mevzuata uygun A-TR, Menşe belgelerinin hazırlanması
 • Kambiyo işlemlerinin takibine yardımcı olunması
 • Dış ticaret işlemlerinin yurt dışından başlayıp teslim edilmesine kadar geçen sürede her aşamada lojistik destek vermek.

Ekonomimizin önde gelen ithalatçı kurumların ithalat ve yatırım işlemlerinin ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarında sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülmesini üstlenmek, bu kurumları özellikle resmi kuruluşlar nezdinde en iyi şekilde temsil ederek, ithal edilen ürünlerin yasal kurallar çerçevesinde, en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde gümrükleme işlemlerini sonuçlandırmak faaliyet alanlarımız arasındadır.

Firmalarımızın ihtiyacına göre; AÇIK ve KAPALI SAHA FİKTİF ANTREPO müsaadelerini almak, gerekirse MONTAJ MÜSADELİ AÇIK SAHA FİKTİF ANTREPO müsaadelerini de almak ve işletme sürecinde tatbikatında gümrük işlemlerini yürütme de dâhildir.

İthal edilen eşyaların talimat verilen varış noktalarına nakliyesini temin, organize ve nezaret hususu da hizmetlerimizin içerisindedir.

Prensiplerimiz;

 • Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmek ve devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri ile yapılan anlaşmaya sadık kalınarak, belirtilen süreleri aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmetini kusursuz olarak ulaştırmak,
 • ‘Müşteri veli nimetimizdir’ prensibini hiç unutmadan çalışmalarımıza devam etmek,
 • Hizmetimizin her aşamasında, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek ve karşılamak,
 • Başarının disiplinli, planlı ve takım ruhuyla birlikte çalışılarak elde edileceğine inanmak,
 • Şirket içi ilişkilerimizde etkili iletişim, yapıcı eleştiri ve takım çalışması anlayışına önem vererek sürekli gelişim içinde olmak,
 • Gümrük işlemlerini teknolojinin gelişmesiyle birlikte çağın getirdiği yenilikleri hizmetimize yansıtarak hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek. Bilgi, birikim ve görgümüz ile öne çıkmak, kalitede hizmette en iyi olmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak, sektörde sahip olduğumuz dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi imajımızı koruyarak lider bir kuruluş olmak ana hedefimizdir.
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit